Dámské prádlo DIM, Wonderbra, Leilieve, StelleDonna, Sielei, Lormar, LovelyGirl, Atlantic, Wolbar

Dámské prádloaaa


Vyšívaná souprava PIERRE CARDIN s růžičkami - šampaň barva

Souprava spodního prádla PIERRE CARDIN s push-up podprsenkou a brazilkami. S vyšívanými růžičkami v nabídce jemné a romantické smetanové barvě.

992,-

Luxusní souprava prádla SIELEI-perlově bílá

Luxusní souprava spodního prádla SIELEI s podprsenkou a brazilskými kalhotkami. Krajková vyztužená podprsenka s širšími šifónovými ramínky. V jemné perlově bílé barvě.

992,-

Push-up souprava PIERRE CARDIN Miracle- smaragdově zelená

Souprava spodního prádla PIERRE CARDIN je tvořena perfektně padnoucí push-up podprsenkou a brazilskými kalhotkami. Luxusní materiály s rafinovanými detaily střihu úžasně splňují dokonalost spodního…

1 065,-

Souprava spodního prádla FILA z jemného mikrovlákna- B,C

Souprava spodního prádla FILA. Lehce vyztužená podprsenka s kosticí, hladká, z vysoce kvalitního materiálu. Spodním dílem jsou kalhotky efektního střihu, který tvoří hezký zadeček.

1 089,-

Akce

Souprava spodního prádla FILA- jemné mikrovlákno

Vysoce kvalitní souprava spodního prádla FILA s jemně vyztuženou podprsenkou s kosticí. Spodním dílem jsou kalhotky efektního střihu, který tvoří hezký zadeček. V šampaň barvě s čokoládovým krajkovým…

1 089,-

Akce

Souprava spodního prádla LEILIEVE tyrkysová

Luxusní souprava spodního prádla LEILIEVE 911 v živé tyrkysově modré barvě( detail po rozkliknutí). Vyztužená krajková podprsenka kvalitního materiálu s brazilskými kalhotkami.

1 093,-

Luxusní souprava spodního prádla LEILIEVE Immagination!

Leilieve luxusní svůdná souprava podprsenky s tangami v nádherném červeném odstínu. S květinovou výšivkou. Hladké košíčky podprsenky, krásná tanga. Obojí z vysoce kvalitního materiálu.

1 150,-

Souprava PIERRE CARDIN Gold ze saténu - ve zlaté

SOUPRAVA SPODNÍHO PRÁDLA PIERRE CARDIN je luxusní soupravou saténové podprsenky a šortkových brazilek. Podprsenka je hladká, vyztužená bez push-up efektu, mezi košíčky s efektní ozdobou se…

1 150,-


Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.