Leginy hladké, vzorované, luxusní, kalhotové

Leginy se řadí mezi punčochové zboží bez šlapek. Jsou pružné a pohodlné. Nosí se leginy v tříčtvrteční délce nebo se natahují k lýtkům nebo kotníkům. Úžasně vypadají v kombinaci delšího svetru přepásaného páskem, pod sukně, šaty nebo v kombinaci s delší tunikou.


Leginy ESDA zajímavě síťované - tm.fialové, červené,

Tříčtvrteční leginy ESDA se zajímavým síťováním, které opticky koriguje a zužuje nohy. Perfektní v kombinaci s tunikami, sukněmi nebo kraťásky. V nabídce ve 2 barvách - červené nebo tmavě fialové.

160,-

Akce

Luxusní krajkové leginy ESDA - černé

Luxusní leginy ESDA v černé barvě. Nevšední a osobité provedení černé krajky v nepravidelném vzoru perfektně doplní váš outfit v kombinaci s kraťásky, sukněmi a tunikami všech barev.

250,-

Akce

Krajkové leginy ESDA v černém

Krajkované leginy ESDA s jemnou a hustou krajkou v černé barvě. Jsou úžasné v kombinaci jak se sportovním oblečením, které svým vzhledem zjemní a ozvláštní, tak i s ostatními sukněmi či kalhotami,…

254,-

Leginy BAS BLEU Gabi v černé

Leginy BAS BLEU Gabi z pevného a neprůhledného materiálu. V délce ke kotníkům. Doporučujeme v kombinaci s tunikami, delšími svetříky, páskem...celé doplněné lodičkami nebo kozačkami. V černé barvě.

402,-

Leginy BAS BLEU Noemi lesklé

Leginy BAS BLEU Gabi z lesklého, pevného a neprůhledného materiálu. V délce ke kotníkům. Doporučujeme v kombinaci s tunikami, delšími svetříky, páskem...celé doplněné lodičkami nebo kozačkami. Ve…

436,-

Leginy BAS BLEU Africa luxusní

Leginy BAS BLEU Africa s nádherným leopardním vzorem divoké Afriky. Z lesklého a pevného materiálu v délce ke kotníkům. Ve velikostech S, M a L.

485,-

Akce


Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.