Pánské plavky-nohavičkové, kraťase či slipy

Pánské plavky jsou vyrobeny z kvalitního plavkového materiálu. Všechny jsou opatřeny šňůrkou pro úpravu velikosti a ztažení v pase. Můžete si vybrat z nohavičkových plavek, klasických slipových plavek nebo kraťasů, které mají vevnitř navíc síťku.


Pánské plavky SESTO SENSO - 3XL !! AKCE !!

Pánské plavky klasického střihu Sesto Senso slipové. V pase zavazování na šňůrku pro úpravu velikosti. Až do velikosti 3XL.

290,-

Akce

Pánské plavky DIM Soleil - 2 barvy!Limited kolekce!

Pánské plavky DIM Soleil klasického střihu. V pase navíc opatřeny šňůrkou pro úpravu. Rychleschnoucí materiál. K dostání v modré barvě s černým páskem (viz.foto) nebo v černé barvě s šedým páskem. …

342,-

Pánské plavky s nohavičkou ELEMAR - s kapsičkou

Pánské plavky ELEMAR v tmavší šedé antracitové barvě. Opatřeny na boku praktickou kapsičkou. Kvalitní plavkovina zvýšené gramáže.V pase plavky opatřeny šňůrkou, sloužící k úpravě plavek.

399,-

Pánské plavky SESTO SENSO s nohavičkami

Pánské plavky Senso s nohavičkou. Jednobarevné plavky bez vzorů. V tmavě modré barvě. V pase pružné. Velikost M a 3XL.

411,-

Pánské plavky SESTO SENSO s nohavičkami

Pánské plavky Sesto Senso s nohavičkou. V pase pružné s možností upravování na šňůrku. Kvalitní rychleschnoucí materiál. V černém barvě s červenou vsadkou.

411,-

Pánské plavky DIM Soleil s nohavičkou !AKCE!

Pánské plavky DIM Soleil s nohavičkou z pevného a zároveň naomak jemného mikrovlákna. Kvalitní plavkový materiál je doplněn lycrou, která dodává plavkám na pružnosti. Širší lem poskytuje pohodlí a…

411,-

Pánské plavky SESTO SENSO Dakota kraťase

Pánské plážové plavky SestoSenso Dakota kraťasové. Opatřeny síťkou. Rychleschnoucí materiál. V pase jsou pružné a pohodlné, se šňůrkou na upravování. Velikost M.

503,-

Pánské sportovní plavky SCUBA s ochranou síťkou !VÝPRODEJ!

Pánské plavky z vysoce kvalitní plavkoviny s ochranou proti slunci. V modré ocean barvě. S nohavičkou. Plavky jsou opatřeny všitou síťkou a šňůrkou v pase pro úpravu velikosti.

514,-

Akce

Pánské sportovní plavky SCUBA s ochrannou síťkou !VÝPRODEJ!

Pánské sportovní plavky SCUBA z vysoce kvalitní plavkoviny s ochranou proti slunci. V modré ocean barvě. S nohavičkou. Plavky jsou opatřeny všitou síťkou a šňůrkou v pase pro úpravu velikosti.

514,-

Akce

Pánské plavky SESTO SENSO Nebraska kraťase !VÝPRODEJ!

Pánské plavky SestoSenso Nebraska kraťasové. Se všitou síťkou uvnitř. V oranžové barvě kombinované se světle šedou. Se dvěma kapsami na suchý zip. Ve velikosti L.

518,-

Akce

Pánské plavky kraťase DIM Soleil-  modrá, červená

Pánské plavky DIM Soleil kraťasové s nohavičkami. Se všitou síťkou. Z rychleschnoucího materiálu, odolného vůči slunci a soli. Plavky odpuzují vodu, kapky vody mají tendenci se shluknout v malé…

552,-

Pánské plavky kraťase SCUBA se síťkou- rychleschnoucí

Pánské plavky SCUBA v tmavě modré barvě. Kárované. Ze speciálního rychleschnoucího materiálu se síťkou. V pase opatřeny šňůrkou sloužící k úpravě v pase. V délce ke kolenům.

603,-

Pánské plavky ATLANTIC Sport - tříčtvrťáky

Pánské plavky ATLANTIC Sport se všitou síťkou. Délka plavek pod kolena. Perfektní na plavání a různé sporty. Pohodlné tříčtvrťáky na běžné nošení.

604,-


Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.