Punčochové zboží


Luxusní krajkové leginy ESDA - černé

Luxusní leginy ESDA v černé barvě. Nevšední a osobité provedení černé krajky v nepravidelném vzoru perfektně doplní váš outfit v kombinaci s kraťásky, sukněmi a tunikami všech barev.

250,-

Akce

Krajkové leginy ESDA v černém

Krajkované leginy ESDA s jemnou a hustou krajkou v černé barvě. Jsou úžasné v kombinaci jak se sportovním oblečením, které svým vzhledem zjemní a ozvláštní, tak i s ostatními sukněmi či kalhotami,…

254,-

Originální punčochové kalhoty LEVANTE - se zipy

Luxusní originální punčocháče LEVANTE . S vysokou odolností proti zatržení.

277,-

Akce

Luxusní punčocháče LEVANTE z pleteniny

Luxusní punčochové kalhoty LEVANTE z pleteniny. Pevný materiál vysoce odolný proti protržení. Velmi dlouhá životnost punčocháčů. V čokoládově hnědé barvě.

382,-

Leginy BAS BLEU Gabi v černé

Leginy BAS BLEU Gabi z pevného a neprůhledného materiálu. V délce ke kotníkům. Doporučujeme v kombinaci s tunikami, delšími svetříky, páskem...celé doplněné lodičkami nebo kozačkami. V černé barvě.

402,-

Leginy BAS BLEU Noemi lesklé

Leginy BAS BLEU Gabi z lesklého, pevného a neprůhledného materiálu. V délce ke kotníkům. Doporučujeme v kombinaci s tunikami, delšími svetříky, páskem...celé doplněné lodičkami nebo kozačkami. Ve…

436,-

Leginy BAS BLEU Africa luxusní

Leginy BAS BLEU Africa s nádherným leopardním vzorem divoké Afriky. Z lesklého a pevného materiálu v délce ke kotníkům. Ve velikostech S, M a L.

485,-

Akce


Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.