Soupravy spodního prádla elegantní, sportovní, gelové

* Soupravy spodního prádla se v šatníku vždycky vyjímají a ženy tak získávají naprosto jiný vzhled v uceleném spodním prádle. Soupravy spodního prádla bývají většinou barevné, mohou být hladší, ale více šarmantnosti žena získává v barevném prádle kombinovaném s krajkou. Tím získá na ženskosti a eleganci.


Souprava spodního prádla FILA- jemné mikrovlákno

Vysoce kvalitní souprava spodního prádla FILA s jemně vyztuženou podprsenkou s kosticí. Spodním dílem jsou kalhotky efektního střihu, který tvoří hezký zadeček. V šampaň barvě s čokoládovým krajkovým…

1 089,-

Akce

Souprava spodního prádla LEILIEVE tyrkysová

Luxusní souprava spodního prádla LEILIEVE 911 v živé tyrkysově modré barvě( detail po rozkliknutí). Vyztužená krajková podprsenka kvalitního materiálu s brazilskými kalhotkami.

1 093,-

Luxusní souprava spodního prádla LEILIEVE Immagination!

Leilieve luxusní svůdná souprava podprsenky s tangami v nádherném červeném odstínu. S květinovou výšivkou. Hladké košíčky podprsenky, krásná tanga. Obojí z vysoce kvalitního materiálu.

1 150,-

Souprava PIERRE CARDIN Gold ze saténu - ve zlaté

SOUPRAVA SPODNÍHO PRÁDLA PIERRE CARDIN je luxusní soupravou saténové podprsenky a šortkových brazilek. Podprsenka je hladká, vyztužená bez push-up efektu, mezi košíčky s efektní ozdobou se…

1 150,-


Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.