Podprsenky zmenšovací, nevyztužené s kosticí pro větší poprsí

Nevyztužené podprsenky jsou většinou opatřeny podpůrnou kosticí, která napomůže ke zformování plochy prsou.Nevyztužený typ je v podstatě tvořen látkou, která může být ve formě hladké nebo v krajce.Ramínka mohou být jak tenké, tak i širší a silnější především pro větší poprsí. Někdy bývají ramínka podložena nebo vyztužena gelem, který zabrání zařezávání ramínek do kůže.


Podprsenka DIM Sublim s poloviční kosticí: SUPER CENA!!

Podprsenka DIM Sublim s poloviční kosticí. Přes košíčky jemná krajka. V karamelově hnědé barvě.

301,-

Podprsenka SIELEI 1506 lehounká

Podprsenka SIELEI 1506 s hladkými košíčky s kosticí a velmi jemným vyztužením. Podprsenka velmi dobře sedí. Pevný střed.

402,-

Akce

AKCE!! Podprsenka ÚPAVAN Pavlína s kosticí - C,D

!AKCE! Bavlněná podprsenka ÚPAVAN Pavlína s kosticí a krajkovou vsadkou. S košíčky C,D. V krémové barvě.

448,-

Zmenšovací podprsenka pro větší poprsí ALLES Monica !VÝPRODEJ!

Podprsenka ALLES Monica je určena pro větší poprsí, které je potřeba díky jeho tíze pevně podržet. Podprsenka je opatřena podpůrnou kosticí. Pevně drží poprsí a natvaruje ho do opticky zmenšujícího…

484,-

Zmenšovací podprsenka PLAYTEX Delight !!AKCE!!

Podprsenka PLAYTEX Delight s podpůrnými funkcemi pro větší a těžší prsa. Širší ramínka perfektně drží tíhu prsou. Podprsenka formuje krásný dekolt. V bílé barvě.

484,-

Podprsenka PLAYTEX Magic feeling- bezešvá krajka !VÝPRODEJ!

Podprsenka PLAYTEX Magic Feeling z bezešvé krajky. Podložena hladkou látkou ve spodní části košíčků. Podprsenka je opatřena kosticí. V černé a bílé barvě.

484,-

Krajková podprsenka DIM Sublim s kosticí

Krajková podprsenka DIM Sublim typu ´´bardotka´´ s kosticí. S krásnou pevnou květinkovou krajkou. Košíčky D i E. Krásně sedí.

496,-

Zmenšovací podprsenka BELLINDA Lace s kosticí !Výprodej!

Zmenšovací podprsenka Bellinda Lace s kosticí. Pevná podprsenka se širokými ramínky pevně drží poprsí. Se vsazenou krajkou.

520,-

Zmenšovací podprsenka JANE- světle modrá- 85 DD

Zpevněná podprsenka JANE ve světle modré barvě. Boční stahující díl podprsenky podepře a vytvaruje boční část prsou pod pažemi, tím nevzniknou boule u paží. Podprsenka je opatřena kosticí.

545,-

Akce

Podprsenka DIM Generous s kosticí - D

Podprsenka DIM Generous 4625 s kosticí. Perfektně sedí. Velmi oblíbená.

559,-

Zmenšovací podprsenka ÚPAVAN Bernarda bez kostic, s polstrovanými ramínky

Podprsenka Úpavan Bernarda pro větší poprsí. bez kostic. Široká ramínka zajistí pevné udržení velkého poprsí. S podpůrným lemem. Je pevná a perfektně padne.

580,-

Zmenšovací podprsenka DIM Generous 3983 - pevná ramínka

Zmenšovací podprsenka DIM Generous z pevného materiálu s kosticí. Podprsenka stáhne poprsí a částečně zmenší. Širší střed a rozšířená ramínka udrží i větší poprsí. V černé barvě.

584,-

Zmenšovací podprsenka PLAYTEX Passion s podloženými ramínky - C až G

Podprsenka PLAYTEX Passion určená specielně pro větší poprsí. je opatřena podpůrnou kosticí. Celokrajková. Se širokými ramínky podloženými gelem, který zabrání zařezávání ramínek. Nevznikají tak…

594,-

Neviditelná laserová podprsenka DIM Body Touch- 85 E

Podprsenka DIM Body Touch laserová. Podprsenka opatřena kosticí. Vyrobena technikou řezání laserem, díky níž je podprsenka nepáratelná a naprosto bezešvá. Lehká, pohodlná a příjemná na každodenní…

620,-

Zmenšovací podprsenka DIM 3792 pro větší poprsí !AKCE!

Zmenšovací podprsenka DIM 3792 pro větší poprsí. Dokonale stáhne poprsí ze stran, celkově ho zmenší. Se širšími ramínky. Vhodná i na sport. Pro košíčky C, D, E.

704,-

Akce

Zmenšovací podprsenka PLAYTEX krajková !Výprodej!

Zmenšovací krajková podprsenka PLAYTEX s podpůrnou kosticí s krásnou vyšívanou krajkou. Krajka je pevná, perfektně držící poprsí v žádaném tvaru. V nabídce v bílé barvě s krémovým vyšíváním okolo…

714,-


Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.